Strefa Małego Kibica

Z myślą o najmłodszych kibicach siatkówki Fundacja Ad Novum powołała do życia Strefę Małego Kibica. Podczas meczów Onico Warszawa rozgrywanych na warszawskim Torwarze najmłodsi kibice mogą miło spędzić czas w specjalnie dla nich przygotowanej sali zabaw.

Na naszych milusińskich czeka kącik plastyczny, gry planszowe oraz akcesoria do zabaw ruchowych. Pod opieką wolontariuszy – animatorów zabaw dziecięcych, mogą pozostać dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Sala zlokalizowana jest na II piętrze Torwaru.

Natomiast na parterze, przed wejściem na trybuny, zainstalowana jest strefa malowania twarzy, z której mogą korzystać fani siatkówki, niezależnie od swojego wieku. Zgodnie z życzeniami klientów wolontariuszki naszej Fundacji na twarzach i rękach najczęściej malują logo stołecznej drużyny. Nie brakuje również zamówień na motylki, kotki oraz inne wzory, charakterystyczne dla postaci znanych z dziecięcych bajek.

Dodatkową atrakcją dla sympatyków Strefy Małego Kibica jest możliwość spotkania z naszą fundacyjną maskotką – Słoniem Onikusiem.