Remonty domów dziecka

Raz w roku pracownicy Grupy ONICO dokonują metamorfozy wybranej placówki opiekuńczo-wychowawczej. W ciągu kilku godzin dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszych wolontariuszy, dziecięce pokoje przeistaczają się w przyjazne i przytulne przestrzenie.

W czasie wizyty malujemy ściany, skręcamy nowe meble, urządzamy i dekorujemy pomieszczenia. Każdy remontowany pokój ma swój niepowtarzalny klimat i jest starannie przygotowany. Metamorfozie poddajemy również przydomowy ogródek.

Nie zapominamy również o podopiecznych placówek, które odwiedzamy. Dla dzieciaków przygotowujemy upominki, zabawki, słodycze, a wspólne pomieszczenia wyposażamy w sprzęt RTV,  PlayStation i inne akcesoria, które mogą uatrakcyjnić wolny czas.

Do tej pory dwukrotnie odwiedziliśmy Dom Dla Dzieci „Na jeziorem” w Olsztynku oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla Dzieci i Młodzieży w Bacikach Średnich. Relacje z remontów możesz przeczytać tutaj: Dom Dla Dzieci „Nad jeziorem” – 2016Dom Dla Dzieci „Nad jeziorem” – 2017 oraz ZOL Baciki Średnie -2018

Zobacz galerię z domu dziecka w Olsztynku po zmianach: