Set po secie i setka pokonana!

Na mecz odbywający się na Warszawskim Torwarze udało nam się zaprosić setkę dzieci. Sto uśmiechów i sto gardeł wspierających siatkarzy.

Dwudziesta czwarta kolejka PlusLigi. Onico AZS Politechnika Warszawska podejmuje Cuprum Lublin. Prawie wszyscy podczas meczu skupiają się na wyniku. Prawie, bo nasi wolontariusze cieszą się z kolejnego rekordu uśmiechu. Wśród osób, które były z nami na meczu byli również podopieczni stowarzyszenia „Serduszko dla dzieci”

Jeden kibic w szczególności zapadł nam w pamięci.

Około 18:00 podjechaliśmy po jedną z grup zaproszonych na mecz. Gdy już mieliśmy zamykać drzwi autokaru zauważyliśmy biegnącego Janka. 8 lat, szkolny plecak (czyli plus-minus 12 kg) i pełny bieg. Nie musieliśmy się już pytać czy jedzie z nami! Szalik mówił jedno: „AZS” ! Okazało się, że Janek przyleciał prosto ze szkoły. Zajęcia dodatkowe zajęły mu całe popołudnie, ale bardzo chciał zobaczyć widowisko z udziałem warszawskiej drużyny. Pozostaje nam cieszyć się z takich podopiecznych i liczyć na to, że Janek będzie z nami co mecz. OBY WIĘCEJ TAKICH KIBICÓW!

Do zobaczenia na najbliższym meczu !