Otwarcie placu zabaw w szpitalu przy ul. Niekłańskiej

22 maja miało miejsce niezwykle radosne wydarzenie – otwarty został plac zabaw ufundowany przez naszą Fundację w Szpitalu Dziecięcym im. Prof. Dr. J. Bogdanowicza w Warszawie.

Plac zabaw jest dedykowany zarówno dzieciom oczekującym na przyjęcie do szpitala – znajduje się on w pobliżu rejestracji, dzięki czemu dzieci mogą się bawić zanim zostaną zaproszone do lekarza, jak również dzieciom mieszkającym w okolicy, ponieważ jest on publicznie dostępny.

W otwarciu uczestniczyła Dyrektor szpitala – Lek. Med. Małgorzata Stachurska-Turos, która wraz z Prezesem naszej Fundacji AD NOVUM która przecięła wstęgę i zaprosiła dzieci do zabawy.

Gośćmi honorowymi wydarzenia byli siatkarze i działacze ONICO Warszawa – Marcin Bańcerowski, Maciej Nowak, Jakub Kowalczyk, Paweł Mikołajczak, Maciek Olenderek oraz Jan Firlej, którzy okazali nam ogromną pomoc i wielkie serce.

Podczas imprezy dzieci miały możliwość – poza bycia pierwszymi użytkownikami placu – korzystania z atrakcji zapewnianych przez naszych wolontariuszy, czyli między innymi pomalowania twarzy oraz otrzymania specjalnie skręcanych baloników. Szczególnie chcemy podziękować naszym wolontariuszom, którzy przez całe wydarzenie prowadzili wspaniałe animacje.

Poniżej znajdują się film oraz zdjęcia z tego wydarzenia – zapraszamy do oglądania.